Zima je tu!


7. séria Hry o tróny

Po dlhých dvanástich mesiacoch sa fanúšikovia štvrtého najlepšieho televízneho seriálu vôbec (aspoň podľa rešpektovanej Medzinárodnej filmovej databázy, IMDb.com) konečne dočkali siedmej série! Začína už v pondelok 17. júla o 20:00 h.

Game of Thrones je americký dobrodružno - fantastický televízny seriál z produkcie televízie HBO vytvorený podľa knižnej série od George R. R. Martina s názvom Pieseň ľadu a ohňa (A Song of Ice and Fire), ktorej prvá časť sa volá Hra o tróny (A Game of Thrones). Seriál sleduje kráľov a kráľovny, rytierov a zradcov, klamárov a poctivcov, ako bojujú o moc.

Viac informácií o 7. sérii Hry o tróny získate na tématicko webe HBO: http://hraotruny.hbo.cz


Seriál sa odohráva na fiktívnych kontinentoch na konci roky trvajúceho leta a pozostáva z mnohých prepojených dejových línií. V tejto mýtickej krajine, prepukli nepokoje. Všetkých sedem kráľovstiev Západozeme, divoké východné krajiny i ľadový sever ohraničený prastarou ochrannou stenou - sú ohrozené bojom mocných rodov o nadvládu nad celou ríšou. Krvavý boj o Železný trón bude mať nepredvídateľné a ďalekosiahle dôsledky…

Seriál získal postupne vo viacerých kategóriách neuveriteľných 34 cien EMMY.

Každý diel novej 7. série vysiela HBO prvý krát už o 3:00 v pondelok ráno, simultánne s americkou premiérou. Oficiálnu premiéru každého dielu si môžete pozrieť vždy v pondelok večer od 20.00 na HBO HD.

Všetky diely budú postupne k dispozícii aj na HBO GOHBO On Demand. Prémiový balíček HBO si objednáte pohodlne a jednoducho, prostredníctvom diaľkového ovládača k nášmu Set-top boxu.

 

Informačný systém Ferimex