SK a CZ komerčné TV stanice budú od 1. marca 2017 spoplatnené


Určite ste už zaregistrovali medializované informácie o zavedení poplatkov za sledovanie vysielania slovenských a českých komerčných televíznych staníc.

 

1. januára 2017 ukončila svoje vysielanie TV Markíza prostredníctvom bezplatného terestiálneho prenosu, spoplatnila vysielanie aj cez siete operátorov a v tejto súvislosti sme aj my nútení pristúpiť k zmene v poskytovanej službe a predmetné TV stanice spoplatniť.

 

Od 1. marca 2017 budú spoplatnené TV stanice presunuté do balíka "Balíček SK&CZ HD", ktorý si budete môcť aktivovať priamo cez váš set-top-box za mesačný poplatok 1,50 €.

 

 

Do Balíčka SK&CZ HD sme umiestnili tieto platené TV stanice:

  1. Markíza HD
  2. Doma HD 
  3. Dajto HD
  4. JOJ HD
  5. JOJ Plus HD
  6. Wau HD
  7. Prima Plus HD
  8. Nova International HD 

Na všetkchých TV staniciach sme zároveň sprístupnili až 14-dňový televízny archív a tak ako vyplýva už z názvov staníc, všetky sú v HD rozlíšení.

 

 

Nakoľko nie každý má záujem o sledovanie uvedených platených slovenských a českých komerčných TV staníc, tento balíček nebude aktivovaný automaticky. Takto sa máte možnosť sami rozhodnúť a balíček si aktivovať. TV balík SK&CZ HD za 1,50 € si zakúpite veľmi jednoducho, ako každý iný programový balík priamo a pohodlne cez Váš Set-top box.

 

 

 

NÁVOD AKO ZAKÚPIŤ
SK&CZ HD
BALÍČEK

 

 

 

 


Balík SK&CZ HD je možné aktivovať iba k tarifám FLEXI TV. K tarifám ŠTART, ŠTART PLUS, PREMIUM, PREMIUM PLUS a FREE nieje možné tento balik aktivovať. Prosim kontaktujte naše obchodné oddelenia a aktivujte si tarifu FLEXI TV.

 

Informačný systém Ferimex