Šetrite - využite bonusový systém


Viete ako si znížiť svoje výdavky za telekomunikačné služby, ktoré vám poskytujeme?

Jednou z najjednoduchších možností je využiť výhody nášho BONUSOVÉHO SYSTÉMU.

V tomto článku vám vysvetlíme, ako to funguje!

Stačí, ak odporučíte vašim známym naše služby. Ich úlohou je pri zadávaní objednávky pri otázke “Odkiaľ ste sa dozvedeli o nás alebo našich službách?” vybrať možnosť “Odporúčanie od známeho”. Sem zapíše váš známy skrátený názov uživateľa, ktorý nájdete vy na vašej zmluve alebo objednávnke, prípadne vaše meno, priezvisko a adresu.

Pokiaľ toto neuvedie pri zadávaní objednávky, stále má možnosť vás zadať ako osobu, ktorá mu naše služby odporučila. Toto môže urobiť do 1 mesiaca od zriadenia služby.

Čo sa bude diať ďalej?

Po zadaní a spracovaní údajov budete vidiet v zákazníckom fóre v časti “Bonusoví užívatelia” aktuálny stav pridelených bonusov vo finančnom vyjadrení za vami odporúčaných užívateľov. Teda budete vidieť sumu, o ktorú sa vám každý mesiac zníží vaša faktúra za telekomunikačné služby.

5% každý mesiac!

Platí, že bonus sa prideľuje vo výške 5% kontinuálne počas celej doby užívania služby zákazníka, ktorý vám bonus odovzdal vyššie uvedeným spôsobnom. Suma 5% z mesačnej fakturácie tohto bonusového zákazníka sa počíta z jeho základných služieb, teda napríklad z internetového pripojenia, digitálnej televízie alebo balíčka služieb.

Aký je maximálny počet bonusových zákazníkov?

Najlepšiu správu sme si nechali na záver. Počet bonusových uživateľov nie je nijako limitovaný. Takže, ak nám napríklad odporučíte 20 priateľov, ktorí si zoberú rovnakú napríklad internetovú službu ako máte vy - potom vy nebudete platiť za internet vôbec nič. 

Informačný systém Ferimex