Prejdite na nové rozhranie flexiTV!


 

FlexiTV toho zvládne naozaj veľa. Teraz môžete mať televíziu kdekoľvek aj s kompletnou jedinečnou funkcionalitou. Zistite, ako sme vylepšili našu digitálnu televíziu.

V novom užívateľskom rozhraní môžete ovládať Váš Set-top box mobilným telefónom či tabletom, môžete spravovať a plánovať svoje nahrávky, zoznamy kanálov, staníc a všetky tieto funkcie nájdete zároveň a vo webovej verzii flexiTV.

 

   

Čo je užívateľské rozhranie?

Užívateľské rozhranie je systém, ktorý vidíte na obrazovke TV a pomocou ktorého ovládate všetky dostupné funkcie digitálnej televízie.

Nové užívateľské rozhranie v HD vysokom rozlíšení (HDUI) je postavené tak, aby zariadenia, ktoré sú spojené s Vašou službou, spolu navzájom komunikovali a prinášali Vám naozaj pohodlné a jednoduché ovládanie televízie. Zmenou prešiel hlavne dizajn HDUI, ktorý je úplne iný, na aký ste boli dozteraz zvyknutí. HD rozlíšenie ponúka všetky informácie do najemnších detailov. Pokiaľ ešte nepoužívate nové užívateľské rozhranie, pozrite si, akými inováciami prešlo a aké výhody Vám ponúka táto zmena.

Radosť pozerať

Najväčšou zmenou prešiel dizajn, ktorý v súčasnej podobe ponúka hlavne jednoduchosť. Samotné ovládanie zvládnete ihneď a rovnako tak rýchlo si naň aj zvyknete.

Detailnejšie spracovanie a vysoké rozlíšenie umožňuje pohodlné čítanie informácií. Rovnako tak jednoduché a prehľadné je pohybovať sa v MENU, nakoľko vždy viete, kde v MENU sa práve nachádzate.Dostatoočne veľké písmená sú čitateľné a prehľadné pre každého.

 


Informácie rýchlo a jednoducho

Informácie, ktoré hľadáte, nájdete vždy prehľadne usporiadané. Či už ide o programového sprievodcu EPG alebo informácie o reláciah, všade sa dostanete iba pár kliknutiami.

EPG prehľadne zobrazuje TV stanice, jednotlivé relácie, čas ich vysielania, zároveň podľa sfarbenia pozadia ihneď viete, či danú reláciu môžete sledovať z TV archívu, taktiež vidíte, či je relácia nahratá alebo je naplánované jej nahrávanie.V jednoduchosti je krása...


Zvládne to každý

Deti, dospelí, ale aj seniori. Úplne každý! Nové užívateľské rozhranie digitálnej televízie flexiTV je pre každého!

Ak ste už teda dostatočne oboznámení, čoho sa vlastne táto zmena týka, zostáva už iba posledný krok a tým je prepnutie starého užívateľského rozhrania na nové.

  1. Stlačte MENU na diaľkovom ovládači k Vášmu Set-top boxu. Zobrazí sa hlavná ponuka.
  2. Prejdite do časti "Nastavenia".
  3. Vyberte položku "Prepnúť verziu portálu".
  4. Voľbu potvrďte. Zaháji sa štartovací proces.

​Po reštartovaní je Váš Set-top box pripravený na používanie s novým užívateľským rozhraním.Videonávod ako prepnúť staré užívateľské rozhranie na nové

Pozor! Túto zmenu nie je možné vykonať na Set-top Boxoch Motorola VIP 1910!

Súbory na stiahnutie:

  1. uzivatelska-prirucka-flexitv-hdui.pdf

Informačný systém Ferimex