JOJ Cinema


JOJ Cinema v našej ponuke

 

JOJ Cinema je už 7. stanica v portfóliu JOJ Group. Rozhodli sme sa ju zaradiť do našej ponuky už od najpopulárnejšieho balíka Ferimex TV Flexi 90 + archiv. Cena tohto balíka sa samozrejme nemení.


 

JOJ Cinema je stanica zameraná na filmy.  Prinesie bohatý program pre všetkých fanúšikov kinematografie, ale aj pre celé rodiny. Stanica divákom ponúkne exkluzívne české i slovenské televízne premiéry filmov všetkých žánrov a desiatky známych a celosvetovo úspešných kinohitov. Mnoho vysielaných titulov získalo viacero ocenení na prestížnych filmových festivaloch ale aj populárnych Oscarov.

Pozrite si aktuálny program stanice JOJ Cinema.

JOJ Cinema vysiela filmy bez toho, aby ich prerušovala reklamou. Takže si môžete všetky filmové hity vychutnať naozaj naplno.


Informácia k vyradeniu Slovak Sport 1 a Slovak Sport 3

Naša spoločnosť pristúpila k vyradeniu kanálov Slovak Sport 1 a Slovak Sport 3 z našej ponuky, ktoré sme mali zazmluvnené. Dôvodom pre toto rozhodnutie bola v prvom rade neprehľadná situácia okolo spoločnosti Slovak Sport, ktorá je momentálne v konkurze a taktiež zmeny obsahu vysielania, o ktorej nás Slovak Sport neinformoval. Tieto zmeny obsahu vysielania mali za následok výrazný pokles sledovanosti kanálov Slovak Sport 1 a Slovak Sport 3. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli ich nahradiť kanálom JOJ Cinema. V prípade, že dôjde k vyjasneniu situácie okolo spoločnosti Slovak Sport, radi kanály v prípade prijatelných podmienok opätovne zaradíme do našej ponuky.

Informačný systém Ferimex