HBO zadarmo, celý víkend 23. - 25. októbra


 

HBO zadarmo, celý víkend 23. - 25. októbra PDF Tlačiť E-mail
Streda, 21 Október 2015 12:23

 

Najbližší víkend môžete stráviť aj pri sledovaní prémiového obsahu stanice HBO a HBO HD. No a čo je najlepšie, budete ho mať opäť k dispozícii úplne zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov.

Stačí si jednoducho zapnúť stanice HBO a HBO HD a vychutnať si okrem iného unikátneho obsahu aj úvodné časti nového seriálu produkcie HBO Europe MAMON.

 


Manon je kriminálny thriller, ktorý reflektuje búrlivé politické a ekonomické zmeny deväťdesiatych rokov

na príklade súčasnej rodiny, ktorej členovia, zástupcovia rôznych generácií, uctievajú pojmy dobro a zlo svojím vlastným spôsobom.

Hlavným hrdinom tohto seriálu je investigatívny novinár Petr Vlček, odkrývajúci podozrivú privatizáciu a tunelovanie štátneho podniku Central Energy, ktorého riaditeľom je jeho brat Daniel Vlček. Podozrenia a mediálny nátlak eskalujú Danielovou samovraždou, ktorá ale naznačuje, že Daniel je skôr obeťou vyšších záujmov a záväzkov z minulosti.

V hlavnej úlohe najobsadzovanejší herec súčasnosti Matěj Hádek

Ďalej hrajú: Michal Dlouhý, Eva Leimbergerová, Tereza Hofová, Gabriela Loptová, Daniel Tůma, Igor Bareš, Ondřej Malý a ďalšie

Seriál režíroval oceňovaný Vladimír Michálek


Nakrúcanie prebiehalo v zaujímavých lokalitách v Čechách aj v zahraničí.

HBO potvrdzuje týmto titulom svoju výnimočnosť na poli televíznej produkcie, ktorá nemá na česko-slovenskej scéne obdobu.

 

Informačný systém Ferimex